Nasıl Para kazanırım

Bu Sistem Nasıl Çalışmaktadır ?
Bizler psikolog Sitesi Açmak ve Kurmak istiyenlere yazılım ve script hizmeti sağlıyan firmayız.Psikolog  sitelerine yazılım ve teknik destek sağlıyoruz.
Bu tarz sitelerde bayan ve erkek psikologlar çalışmaktadır.

Üyeler bu sisteme , ücretsiz üye olmakta ve birebir görüntülü sohbet  yada yazılı sohbet ile kredi alarak psikologlar ile görüşebilmekteler.( kredi kartı veya havale ile )

Siz site sahibi yani iş sahibi olursunuz,biz size sitenizi kuruyoruz,ve size gerekli konularda teknik destek sağlıyoruz.

Sizin elemanlarınız psikologlar oluyor.Bunlara haftalık ödeme yapılıyor.

Örnek kazanç sistemi aşağıda sıralanmıştır.
Bu Sistemden Ne Kadar Kazanabilirim ?
psikolog 1 Saatte : 60TL Kazanır.
Siz 1 Saatte : 120TL Kazanırsınız.
Ortalama 1 psikolog günde 2 saat seans baktığını varsayalım.

Ortalama Aylık Kazancın : 7200 TL ( 1 psikologtan kazanılan paradır )
1 psikolog 1 Günde 2 Saat seans baktığı zaman : 120TL kazanır.
Siz 1 psikologtan Yani 2 Saatte 240TL kazanırsınız.

10 psikoloğunuz olduğunda ve her psikolog günde 2 saat çalıştığında günlük kazancınız : 2400TL dir. Aylık olarak hesapladığınızda büyük bir gelir olur.Kısacası bu serbest bir piyasadır ve istediğiniz kadar psikologa pay verebilirsiniz.

Yukarıda yapılan örnek hesaplamadır.Kendinizde hesap makinesini elinize alarak yapabilirsiniz.Kazançlı bir gelir kaynağı olan psikolog sitesi sisteminden para kazanmak isterseniz hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Psikologları (elemanları) nereden bulabilirim ?
Ücretsiz seri ilan sitelerine (evinden çalışacak bay-bayan psikolog aranıyor şeklinde ilanlar verebilirsiniz)

googleda istediğiniz anahtar kelimeye reklam vererekte psikolog bulabilirsiniz.(evinden çalışarak para kazan ) v.b

Popüler sitelerden psikologlar yada tanıdıklarınıza, site açtığınızı bildirip,daha yüksek ücret vericeğinizi belirterek kendi sitenizdede çalıştırabilirsiniz.

Sitemin reklamını nasıl yaparım ve üye toplarım ?

Aslında internet ortamında bir sitenin tanıtımını yapmak çokta zor değil,biliyorsunuzki internette ciddi derecede ilan,forum v.b site türleri var ücretsiz fikir ve yazı paylaşabileceğiniz.

Bu tür sitelere göndermek üzere şöyle reklam metinleri hazırlıyabilirsiniz. (Sitemiz www.xx.com üzerinden psikoljik problemleriniz ve dertlerinizi sıkıntılarınızı sohbet ederek atmak istiyormusunuz.) şeklinde hazırlıyabileceğiniz yazıları bahsettiğimiz türde günde 5-6 siteye göndermiş olsanız 30 gün sonunda 200 civari sitede reklamınız yayınlanır.Bu size ciddi derecede trafik sağlar.

Yada ben bu şekilde uğraşamam derseniz kesenin ağzını açmak ve google gibi büyük arama motorlarına belli bazı kelimeler olan psikolog seans baktır , psikolog siteleri  gibi kelimelere reklam vermelisiniz.

Tabi bizler bu konudada arzu ederseniz size yardımcı olacağız.

СК ОЛИМП olimpekspert.ru

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir